czwartek, 10 maja 2012

miłość?

Hej! Czemu zawsze sobie postanawiam, że położę się wcześniej spać, a zamiast się kąpać siedzę na necie. Moja mobilizacjo, gdzie się zgubiłaś?! Ale znajdę ją i przestane być takim nocnym markiem, który budzi się rano w złym nastroju i z podkrążonymi oczami :)
Miłość, miłość, miłość. Otacza nas dosłownie wszędzie, ale czy przeżyłyście kiedyś taką z prawdziwego zdarzenia? Ja muszę przyznać, że nie, co czasem mnie frustruje. Ale wtedy myślę sobie, że gdzieś tam, tam daleko czeka na mnie ktoś odpowiedni, moja druga połówka. Powiem Wam, że wierzę w przeznaczenie, miłość od pierwszego wejrzenia i tego typu rzeczy. A Wy? :)
Miłość na fotografiach to jeden z wielu przykładów wykorzystania tej tematyki w sztuce i nie tylko. Te zdjęcia mają dla mnie w sobie to COŚ, takie przyciągające uwagę :)
Bye, bye!

7 komentarzy:

 1. oho , również jestem nocnym markiem i nie umiem sie tego pozbyć.. znajduję mnóstwo nudnych zajęc zamiast iść spać hah. :) eS.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam na mojego bloga o USA :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ładne te zdjęcia ;D
   Wpadnij do mnie :):*

   Usuń
 3. przez stronki typu penpals

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam podobny problem ze spaniem ... Miłość <3
  Pozdrawiam i zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Beautiful darling! What do u say about following each other? Kisses from Romania!

  FashionSpot.ro

  OdpowiedzUsuń
 6. poza tym, że są bardzo dobre, to wydaje mi się, że czarno-białe zdjęcia bardziej oddają emocje :) nie żebym była jakimś emo, ale są bardzo głębokie ;p

  OdpowiedzUsuń